• پالایشگاه 1
  • پالایشگاه 2

نظرسنجی

با ارائه نظرات  خود ما را در ارائه خدمات هرچه بهتر یاری نمایید:

 

با ارایه نظرات  خود ما را در ارائه خدمات هرچه بهتر یاری نمایید:

 

 

 

مطالعه بیشتر...

شرکای تجاری بین الملل

 شرکت یاقوت پترو مفتخر است تا با معتبرترین و مطرح ترین فعالان حوزه صنایع پتروشیمی دنیا همکاری نزدیک داشته و با بهره گیری از ارتباطات بین المللی خود، ضمن...

مطالعه بیشتر...

روابط عمومی

شرکت یاقوت پترو بمنظور ایجاد ارتباط کارآمد با مخاطبین داخل و خارج از کشور خود، اقدام به راه اندازی مرکز ارتباط شبانه روزی خود نموده است که بصورت شبانه روزی...

مطالعه بیشتر...

انتقادات و پیشنهادات

با ارایه انتقادات  و پیشنهادات خود ما را در ارائه خدمات هرچه بهتر یاری نمایید:

مطالعه بیشتر...

یاقوت پترو

برگزاری کنفرانس ایران دیروز، امروز، فردا با حضور دکتر سید حسین اعتمادی و جمعی از صاحب نظران در بروکسل

 

به گزارش دپارتمان روابط بین الملل هلدینگ یاقوت رویان این کنفرانس در تاریخ ۱۳ نوامبر ۲۰۱۳ در محل ساختمان اصلی اتحادیه اروپا واقع در بروکسل با حضور دکتر سید حسین اعتمادی موسس گروه شرکت های یاقوت رویان و تنی چند از اندیشمندان و صاحب نظران کشورهای مختلف با محور درآمدی به چشم انداز فرصت ورزی روابط ایران و اتحادیه اروپا و ارائه پیشنهاداتی بمنظور تنظیم و توسعه روابط در قالب تعیین استراتژی های کلان مدیریتی برگزار گردید.


دکتر اعتمادی در جمع حاضران این کنفرانس ضمن ایراد سخنرانی در رابطه با مسایل مربوط به توسعه مفاهیم نوپای مدیریت در قرن حاضر به صورت عمقی، به بررسی جایگاه توسعه مدیریت در مطالعات سازمانی و مدیریتی پرداخته و همچنین مفهوم مدیر پروری و لزوم امعان نظر به مقوله آموزش مدیران از سنین جوانی را مورد کنکاش قرار داد و اذعان کرد:
نیاز به تغییر استراتژی در نحوه مدیریت و آموزش های مدیریتی بحثی است که بطور مداوم نیاز به تغییر دارد چرا که محیط پیرامون ما روز به روز در حال تغییر می باشد و اگر جامعه ای نتواند خود را نسبت به محیط اطراف تغییر دهد در دنیای رقابت از باقی جوامع عقب خواهد ماند و از آنجایی که شیوه مدیریتی هر کشور بر سایر مسایل آن کشور تاثیر بسزایی دارد باید به آن توجه ویژه ای داشت.
وی همچنین تصریح کرد زمان آموزش مدیران باید از دوران تحصیلات عالیه دانشگاهی به دوران دبیرستان تغییر پیدا کرده و جوانان باید از این سنین دوره های مدیریت را نه تنها بصورت تئوری بلکه بصورت عملی بگذرانند.
ایشان در ادامه افزود: از آنجا که با ارزشترین سرمایه هر جامعه منابع انسانی جوان با ذهنیت مستعد برای شکوفایی های گوناگون است می بایست در راستای یک برنامه ریزی کلی در کشور این سرمایه موثر را به مدیران با تجربه و کارامد مبدل کنیم که این جز از طریق آموزش صحیح و جانشین پروری امکان پذیر نبوده و به نظر میرسد تنها راه رسیدن به این مهم، لزوم التزام هر مدیر موفق و کارا در کشور به تربیت حداقل ده مدیر مجرب و لایق از طریق شیوه های آموزشی خود باشد که ضروریست این امر به صورت یک قانون پایدار درآید.
دکتر اعتمادی تصریح کرد: از آنجا که درصد زیادی از منابع انسانی تحصیلکرده در رشته مدیریت به دلایل مختلف بر سرجای کاری خود قرار نگرفته و اغلب آنها کارمند یا مشاغلی جز مدیریت دارند و این ضعف بزرگی برای جامعه به حساب می آید، لذا لازم است مدیران موفق دوره های آموزشی را ترتیب داده و بواسطه آن با تکرار تجارب ارزشمند خود در عرصه مدیریتی، سیستم آموزشی خود را شروع و در کنار آن با قرار دادن دانش مدیریتی خود در قالب یک نرم افزار مدیریتی، آن را به مدیران نوپا ارائه دهند تا در راه پیشرفت همه جانبه این امر قدم گزارده و مقدمات تحقق گذر از پلتفرم مغزافزار به نرم افزار فراهم آید.


دکتر اعتمادی همچنین افزود:
متاسفانه تاکنون ترسیم فرآیند و تبیین استراتژی برای فرهنگ سازی ایجاد مسیر نخبه پروری در مدیریت کشورهای جهان سوم محقق نگردیده است و حال اینکه می بایست این امر بسیار حیاتی در جوامع امروزی مورد بی توجهی و بی مهری قرار نگیرد. با این حال جملگی تاکنون شاهد این موضوع بوده ایم که بسیاری از سران و مدیران تراز اول کمپانی های معتبر و مطرح دنیا از حضور نخبگان ایرانی که بصورت خودجوش سعی در تبلور مسیر پیشرفت انفرادی و کسب موفقیتهای علمی- مدیریتی فردی بوده اند بهره گرفته اند. از اینروست که نظام مند شدن این فرآیند در قالب بسترسازی بمنظور باروری استعدادهای علوم مدیریتی شاخص، بیش از پیش مهم جلوه می نماید. چرا که تنها در این صورت می توان مطمئن شد که همراستا با حضور دانشمندان و متخصصین علمی در عرصه های متنوع کنونی جهان، شاهد عرض اندام اندیشمندان و متخصصین علوم مدیریتی در دنیا نیز خواهیم بود.


وی در ادامه سخنان خاطر نشان کرد:
از آنجا که ارتقای شاکله اصلی توسعه جز با توجه به نیروی انسانی و تربیت آنها صورت نمی پذیرد از اینرو باید به نقش اساسی و مهم منابع انسانی در توسعه علم مدیریت توجه کنیم و فراموش نکنیم که انسان و مدیریت بر روی یکدیگر تاثیر متقابل دارند، به همین جهت است که بایستی به آموزش انسانهای کارآمد در راستای توسعه مدیریت و همچنین تربیت و پرورش نیروهای جوانتر اهتمام ورزیم و این است که موجب گذشتن از مرزهای موفقیت و تبدیل شدن به کشوری توسعه یافته می شود.

 

t_50_50_16777215_00_cache_homa_thumb_cc_100_100_000000_fill_images_35fg.jpgt_50_50_16777215_00_cache_homa_thumb_cc_100_100_000000_fill_images_f_300_250_15592941_00_images_news_DSC00289.JPGt_50_50_16777215_00_cache_homa_thumb_cc_100_100_000000_fill_images_f_300_250_15592941_00_images_news_DSC00108.JPG

سخن مدیر عامل

 موجب کمال خرسندی است که این پل ارتباطی امکان تعامل با شما مشتریان عزیز که شرکت پترو پایا را شایسته همکاری و خدمت به خود دانسته اید را فراهم می سازد.ما در این شرکت از بدو تاسیس تاکنون سعی داشته ایم که به...
مطالعه بیشتر...

درباره شرکت

شرکت یاقوت پترو با هدف تامین و تهیه کالا در پروژه های صنعتی و پتروشیمی وهمچنین  صنایع نیروگاهی  تاسیس شده است.این شرکت با استفاده از تجربیات خود جهت شناخت صنایع ذکر شده و ارتباط مستقیم با برترین برند های...
مطالعه بیشتر...