• پالایشگاه 1
  • پالایشگاه 2

ارکان شرکت

 

معرفی  ارکان اصلی شرکت :

یاقوت پترو برای نیل به اهداف و تعهدات خود معیارهای  کیفیت کالا، کوتاهترین زمان تحویل ، قیمت رقابتی و رضایت مشتری را اصول اساسی شرکت قرار داده و برای این کار،  ایجاد واحد ها زیر از اهمیت بالایی برخوردار شده است :

•         واحد بازرگانی

•         واحد کنترل کیفیت

•         واحد پایش و مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)

•         واحد اطلاع رسانی

هماهنگی و همکاری این واحد ها به شکل کار گروهی ، توانایی ارائه بهترین خدمات به مشتریان و کافرمایان را فراهم نموده است.

واحد بازرگانی:

واحد بازرگانی این شرکت از دو بخش بازرگانی داخلی و خارجی با استفاده از نیرو های متخصص و مهندسین آشنا به متریال و صنایع زیربط تشکیل گردیده است :

بازرگانی داخلی :

تامین حداقل سطح موجودی انبار ، تامین نیاز های مشتریان از بازار داخلی و فروشگاههای زیر مجموعه شرکت ، حضور در نمایشگاههای داخلی از جمله وظایف این واحد می باشد.

بازرگانی خارجی :

توسعه تجارت ، شناخت آخرین دستاوردها در زمینه صنایع مختلف و ...، واردات معروف ترین برند ها و مرغوب ترین کالا های مورد نیاز مشتریان داخلی از اقصی نقاط جهان و مطابقت کالا ها با استاندارد های متداول صنایع داخلی وظیفه این واحد می باشد.

واحد کنترل کیفیت :

وظیفه کنترل ،بازرسی ،تطبیق گواهینامه های کالا با اصل ، هماهنگی جهت بازدید مشتریان ، آنالیز مواد و نیز مطابقت با استاندارد های مورد استفاده در صنایع داخل کشور را بر عهده دارند.

واحد پایش و مدیریت ارتباط با مشتری :

شرکت یاقوت پترو با تکیه بر اصول مشتری مداری قبل و پس از تامین هر پروژه نظرات و پیشنهادات مطرح شده توسط مشتری را جمع آوری و بر اساس اصول آماری نسبت به تجزیه و تحلیل نتایج اقدام و در نهایت اقدامات اصلاحی و پیش گیرانه را در جهت افزایش رضایت و تداوم همکاری با مشتری را تضمین می نماید.
 

واحداطلاع رسانی :

با توجه به تعهدات شرکت ، اطلاع رسانی بسیار حائز اهمیت است. شرکت مستمر در نمایشگاه های داخلی و خارجی و همچنین در همایش های صنعتی و ... جزء فعالیتهای تیم مربوطه است.

موسسه یاقوت پترو ارائه دهنده مطمئن خدمات

    ما نقش خود را به عنوان "ارايه دهنده مطمئن خدمات"، بدين طريق ايفاء مي کنيم:


•         تمرکز بر ريشه يابي مشکلات و حل مسئله
•         ديدگاه عميق، موشکافانه و جامع در مواجهه با مسايل
•         بهره­مند کردن شبکه مشتريان خود از يادگيري هاي بدست آمده از تحليل ناوگاني محصولات
•         نتيجه گرايي و مسؤوليت پذيري در قبال اثربخشي خدمات
•         به خدمت گرفتن قابليت‌هاي تحقيق و توسعه در پشتيباني از خدمات
•         سرعت عمل در پاسخگويي به نيازهاي مشتريان
 

شرکت یاقوت پترو با هدف تامین و تهیه کالا در پروژه های صنعتی و پتروشیمی وهمچنین  صنایع نیروگاهی  تاسیس شده است.

این شرکت با استفاده از تجربیات خود جهت شناخت صنایع ذکر شده و ارتباط مستقیم با برترین برند های اروپایی و آسیایی قادر به تامین نیاز های کالاهای تخصصی پروژه ها می باشد.

شایان ذکر می باشد شرکت یاقوت پترو در جهت برطرف نمودن نیاز های فوری صنایع، اقدام به واردات تجهیزات پتروشیمی و قطعات نیروگاهی نموده است.

سخن مدیر عامل

 موجب کمال خرسندی است که این پل ارتباطی امکان تعامل با شما مشتریان عزیز که شرکت پترو پایا را شایسته همکاری و خدمت به خود دانسته اید را فراهم می سازد.ما در این شرکت از بدو تاسیس تاکنون سعی داشته ایم که به...
مطالعه بیشتر...

درباره شرکت

شرکت یاقوت پترو با هدف تامین و تهیه کالا در پروژه های صنعتی و پتروشیمی وهمچنین  صنایع نیروگاهی  تاسیس شده است.این شرکت با استفاده از تجربیات خود جهت شناخت صنایع ذکر شده و ارتباط مستقیم با برترین برند های...
مطالعه بیشتر...