• پالایشگاه 1
  • پالایشگاه 2

مرکز تحقیقات و توسعه دارویی

 


مرکز تحقیقات و توسعه دارویی سپید طب نیا، با حضور جمعی از متخصصین تراز اول کشور در زمینه داروهای طبیعی، آغاز بکار افتخارآمیز خود در شهریور ماه سالجاری را جشن گرفت. در این مراسم دکتر سید جعفر میرفخرایی دبیر سندیکای تولیدکنندگان داروهای گیاهی اظهار داشت:
 انجام پروژه های مختلف در کشور اعم از حوزه مهندسی دارو، بیولوژی مولکولی و فرمولاسیون نوید بخش ارتقای روزافزون سطح علمی و تحقق اهداف عالیه سلامت جامعه بوده و بزرگترین دلگرمی دست اندرکاران این حوزه، کسب دستاوردهای مهم و تاثیرگذار در این صنعت می باشد. همچنین خانم دکتر پورشقاقی، مدیرعامل شرکت سپیدطب نیا در خصوص ویژگیهای علمی مرکز یادشده افزود: این مجموعه با اتکاء به دانش و اندوخته های علمی ارزشمند مجموعه همکاران خود، این توانایی را خواهد داشت که علاوه بر انتقال تکنولوژیهای تولید مکمل و داروهای گیاهی در سطح کیفی استانداردهای جهانی از تولیدکنندگان فعال و مطرح دنیا (بالاخص اروپایی) به کشور عزیزمان ایران، خود در ایجاد فرمولاسیون های جدید، نوآوری در بهره گیری از مواد و ترکیبات نوین و نهایتا" تولید محصولات کم نظیر (بالاخص تولید داروهای نوترکیب و جدید) در منطقه خاورمیانه اقدام نماید.
در ادامه دکتر سیدحسین اعتمادی موسس گروه شرکتهای یاقوت رویان، ضمن اظهار خرسندی از تحقق پروژه فوق، افزود: پیشگامی در ارائه راهکارهای اساسی در باب افزایش سلامت مردم، یکی از افتخارات این مجموعه خواهد بود، چرا که جملگی ایمان داریم بزرگترین دغدغه خاطر هر ایرانی خدمت به ایران و ایرانی است. این درحالیست که وی خاطر نشان ساخت: محقق شدن پروژه های پژوهشی در این زمینه، اصلاح معضلات و مشکلات دارویی اقشار مختلف مردم، بهینه سازی شاخص های امنیتی – دارویی کشور و نیز مهندسی مجدد رویه های تولیدی در این حوزه، بیانگر جهش رو به رشد این صنعت می باشد. ایشان در پایان ضمن ابراز امیدواری  از ثبت داروهای نوین تولید این مرکز در آینده ای نه چندان دور در محافل علمی و انتشار آن در بازارهای تولید جهانی، آرزوی موفقیت برای تمامی دست اندرکاران سلامت کشور کرد.

t_50_50_16777215_00_cache_homa_thumb_cc_100_100_000000_fill_images_khabar2.jpg

سخن مدیر عامل

 موجب کمال خرسندی است که این پل ارتباطی امکان تعامل با شما مشتریان عزیز که شرکت پترو پایا را شایسته همکاری و خدمت به خود دانسته اید را فراهم می سازد.ما در این شرکت از بدو تاسیس تاکنون سعی داشته ایم که به...
مطالعه بیشتر...

درباره شرکت

شرکت یاقوت پترو با هدف تامین و تهیه کالا در پروژه های صنعتی و پتروشیمی وهمچنین  صنایع نیروگاهی  تاسیس شده است.این شرکت با استفاده از تجربیات خود جهت شناخت صنایع ذکر شده و ارتباط مستقیم با برترین برند های...
مطالعه بیشتر...