• پالایشگاه 1
  • پالایشگاه 2

نظرسنجی

با ارائه نظرات  خود ما را در ارائه خدمات هرچه بهتر یاری نمایید:

 

با ارایه نظرات  خود ما را در ارائه خدمات هرچه بهتر یاری نمایید:

 

 

 

مطالعه بیشتر...

شرکای تجاری بین الملل

 شرکت یاقوت پترو مفتخر است تا با معتبرترین و مطرح ترین فعالان حوزه صنایع پتروشیمی دنیا همکاری نزدیک داشته و با بهره گیری از ارتباطات بین المللی خود، ضمن...

مطالعه بیشتر...

روابط عمومی

شرکت یاقوت پترو بمنظور ایجاد ارتباط کارآمد با مخاطبین داخل و خارج از کشور خود، اقدام به راه اندازی مرکز ارتباط شبانه روزی خود نموده است که بصورت شبانه روزی...

مطالعه بیشتر...

انتقادات و پیشنهادات

با ارایه انتقادات  و پیشنهادات خود ما را در ارائه خدمات هرچه بهتر یاری نمایید:

مطالعه بیشتر...

یاقوت پترو

همايش خودکفايي و توليد قطعات و تجهيزات نيروگاهي برگزار شد

نخستين همايش تحقيق ، ساخت ، توليد و خودکفايي به همراه نمايشگاه جانبي آن در سال توليد ملي و حمايت از کار و سرمايه ايراني با هدف شناسايي و شناخت مشکلات فني نيروگاههاي کشور با حضور بيش از ۲۵۰ نفر ازمتخصصين در حوزه صنعت و دانشگاه ومسوءلين مربوطه، درمحل جهاد دانشگاهي شيراز برگزار شد.

به گزارش دفتر روابط عمومي شرکت بر ق منطقه اي فارس، مهندس عبدالرسول پيشاهنگ معاون هماهنگي تو ليد شرکت توانير در مراسم افتتاحيه اين همايش با اشاره به فرمايشات مقام معظم رهبري در سال توليد ملي و حمايت از کار و سرمايه ايراني خاطر نشان کرد:مبحث توليد برق در کشور از اهميت بسيار زيادي برخوردار مي باشد با توجه به اينکه برق بعنوان صنعت مادر محسوب مي شود ضرورت دارد که پروژه هاي تحقيقاتي سريعاً پس از گذراندن مراحل مطالعاتي و تأييد نهايي ، بدون وقفه عملياتي شده و اجرايي شود .
مهندس پيشاهنگ در ادامه سخنانش، تحريم شديد اقتصادي عليه جمهوري اسلامي ايران را يادآور شد و گفت: صنعتگران و فرهيختگان ما مي بايست از وضعيت کنوني تحريم، بعنوان يک فرصت استفاده کنند و با شناخت توانمند ي ها و نيازمنديها در صنعت برق کشور، در رفع نيازها، و تقويت نقاط قوت، بويژه در بخش نيروگاهها بکوشند .
برپايه همين گزارش، ايرج شمس دبير اجرايي همايش مزبور با اشاره به نحوه برگزاري همايش، مدعوين و همکاري شرکتهاي مربوطه، هدف و محورهاي مهم را بازگو کرد و گفت: اين همايش با همکاراي انجمن صنفي شرکتهاي بهره برداري و نگهداري نيروگاههاي کشور و حمايت بي شائبه پارک علم و فناوري فارس – خانه صنعت، معدن و تجارت، دانشگاه شيراز، شرکت خدمات پشتيباني کارکنان توليد برق فارس ، شرکت قطعات توربين شهريار، شرکت توليد برق جنوب و شرکت توليد برق فارس، با هدف شناسايي مشکلات فني نيروگاهها و رفع آنها در قالب پروژه هاي تحقيقاتي به مدت دو روز ودر سالن جهاد دانشگاهي دانشگاه شيراز برگزار شد که خوشبختانه با برگزاري نمايشگاه جانبي و حضور فعال و چشمگير صنعتگران و ساير حوزه ها ي مرتبط ، توانمند يها و. نيازمنديها در بخش نيروگاهي به معرض ديد علاقه مندان قرار گرفت .
وي در بخش ديگر از سخنانش گفت:اين همايش بابرنامه ريزي منظم و دقيق ، کار خود را از ۸ ماه قبل آغاز کرد وابتدا با فراخوان مقالات ، بيش از يکصد مقاله علمي - تخصصي با موضوعات ، تحقيقات ساخت داخل ، موانع و مشکلات ، ارائه راهکارهاي علمي و... به دبيرخا نه همايش ارسال شد که توسط هيأت علمي۱۷ مقاله بعنوان بهترين مقاله برگزيده انتخاب گرديد که در همايش ارائه شد .
شمس در ادامه ياد آور شد:همايش مزبور با ۲ نشست علمي ، کلينيک ساخت داخل با هدف ارزيابي مشکلات قطعات ساخت داخل و نشست تحقيقات ساخت به کار خود پايان داد.
بر پايه همين گزارش نمايشگاه جانبي همايش ، با برگزاري ۲۰ غرفه تخصصي و با حضور صنعتگران و صنايع مختلف جلوه خاصي از کار ، تلاش ، خلاقيت و ابداع و نوآوري در اذهان تداعي مي کرد که اميد است با همين روند ، در تمامي زمينه ها ي صنعتي ، بويژه صنعت برق ، به استقلال و خود کفايي برسيم .
برپايه اين گزارش؛ در مراسم افتتاحيه همايش مذکور، مهندس عبدالرسول پيشاهنگ معاون هماهنگي تو ليد شرکت توانير ، محمد رضا مشفقيان مدير عامل برق فارس ، مهندس ليما از شرکت توانير ، دکتر سيفي و دکتر بو علي از دانشگاه شيراز، دکتر سباغي از پارک علم و فناوري ، مهندس عباس دهقان مدير عامل شرکت توليد برق جنوب فارس ، مهندس مهدي پاک آيين مدير عامل شرکت توليد برق فارس و جمعي ديگر از متخصصين در حوز ه برق و دانشگاه و صنعت از سراسر کشور حضور داشتند .

سخن مدیر عامل

 موجب کمال خرسندی است که این پل ارتباطی امکان تعامل با شما مشتریان عزیز که شرکت پترو پایا را شایسته همکاری و خدمت به خود دانسته اید را فراهم می سازد.ما در این شرکت از بدو تاسیس تاکنون سعی داشته ایم که به...
مطالعه بیشتر...

درباره شرکت

شرکت یاقوت پترو با هدف تامین و تهیه کالا در پروژه های صنعتی و پتروشیمی وهمچنین  صنایع نیروگاهی  تاسیس شده است.این شرکت با استفاده از تجربیات خود جهت شناخت صنایع ذکر شده و ارتباط مستقیم با برترین برند های...
مطالعه بیشتر...